Konverentsid ja koolitused

O’Learyse meelelahutuskeskus pakub ettevõtetele suurepäraseid võimalusi ühisürituste, konverentside, koolituste või muude toredate sündmuste korraldamiseks (nt ühine kinoelamus). Pakume võimalust ürituse läbiviimiseks konverentsi- ja koosolekuruumis ning lisaks ka kahes mugavas kinosaalis või hoopis privaatsel bowlingualal. Pärast ürituse ametliku osa lõppu on võimalik lõõgastuda ning nautida kinos meelepärast filmi või tõsta meeskonna adrenaliini mängude alal pakutavate põnevate atraktsioonidega.

Väiksemate ürituste korraldamiseks, kuni 20 inimest, pakume koosolekuruumi, mille inspireerivas keskkonnas on tagatud kõik tehnilised tingimused edukaks ürituse läbiviimiseks. Ruumi teisel korrusel on soovi korral ootamas teid kuumaks köetud saun, kus mõnuga vihelda ning päevale punkt panna.

Suurematele seltskondadele pakume kinosaale Apollo Kino O’Learys, 44 inimesele, või eksklusiivset 57 kohaga O´Learys Betsafe sport arenat. Viimane saal on tõeline pärl oma ekraanide paljususe poolest, kus visuaalset elamust edastavad 1 suur kinoekraan ning 8 väikest ekraani.

Kõikides ruumides on olemas konverentsivalmidus, vajalik esitlustehnika ning tehniline tugi kogu ürituse toimumise ajal.

Privaatne bowlinguala oma 3 raja ning loungeiga ootab seltskonda, milles on kuni 30 liiget.

Selleks, et tühi kõht hoogu ei pidurdaks, pakume maitseelamusi, mis on inspireeritud Ameerika ning Mehhiko TEX-MEX köögikultuurist.