Apollo Kinorestoran

Apollo Kino O´Learys on Eesti esimene omanäoline kino. Kinosaalis on 44 mugavat tooli, mis pakuvad mugavalt ruumi ka Eestimaa kõige pikemate jalgadega kodanikele. Kinotoolidesse on sisseehitatud reguleeritavad selja- ja jalatoed ning iga tooli ees on laud koos valgustusega.

Ruum on varustatud:
- Suur kinoekraan, ühendus HDMI / VGA
- Juhtmega- ja juhtmeta internetiühendus
- Helisüsteem
- Tahvel ja pabertahvel koos kirjutusvahenditega
- Märkmepaberid ja kirjutusvahendid osalejatele

Kinosaali on võimalik rentida nii tunni kaupa kui ka terveks päevaks, andes võimaluse korraldada meie juures kiirem koosviibimine või tervet päeva haarav üritus. Iga ürituse juurde on võimalik tellida toitlustus, kas kohvipausi või toekama söögikorra näol. Vaata pakette SIIN.

Olgu tegemist konverentsi, koolituse või mõne muu toreda koosviibimisega, soovitame teil alati pärast ürituse ametliku osa lõppu kasutada võimalust lõõgastuda ning nautida kinos meelepärast filmi või tõsta meeskonna adrenaliini mängude alal pakutavate põnevate atraktsioonidega. Filmidest pakume vaatamiseks peamiselt hetkel kinokavas olevaid filme, kuid võimalusel saame korraldada ka esilinastuse või näidata mõnda vanemat, juba kavas olnud, filmi. Adrenaliini pakkuvate mängude pakettidega saad tutvuda SIIN.

NB! Kinosaal tuleb broneerida vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, et jõuaksime teie soovidega kinokava koostamisel arvestada.

Huvi ja/või küsimuste korral kirjuta meile kristiine@olearys.ee