Korralda üritus O'Learyses

O’Learyse meelelahutuskeskus pakub suurepäraseid võimalusi toredate sündmuste tähistamiseks ning adrenaliini ja elamusi pakkuvate koosviibimiste korraldamiseks. Otsid kohta, kus tähistada suurejooneliselt sünnipäeva, panna korralikult punkt kooli lõpetamisele, korraldada sõpradega bowlinguturniire, vaadata ühiselt äsja valminud pulmavideot, elada adrenaliinist pulbitsevalt kaasa mõnele spordisündmusele või hoopis maanduda suurema seltskonnaga mõne filmi esilinastusele, kus saalis pakutakse lisaks visuaalse elamuse kõrvale ka suurepärast maitseelamust? Meie juures on kõik see võimalik, lisaks veel palju muud, sest pakume meelelahutust igale maitsele ja piiriks on vaid Sinu fantaasia!

Pakume erinevaid meelelahutuspakette nii lastele kui täiskasvanutele.

Kui soovid aga oma ürituse läbi viia hoopis privaatsemates tingimustes, siis oleme ka sellele mõelnud! Kinnisteks üritusteks pakume privaatset bowlinguala, kahte mugavat kinosaali ning peoruumi, mille ülemisel korrusel asub lõõgastust pakkuv saun.

• Privaatne bowlinguala sisaldab kolme bowlingurada, lounge ala ning privaatbaari kasutust. Ala mahutab kuni 30 inimest.

Peoruum on mõeldud väiksematele seltskondadele ning seda on ideaalne ühildada koos sauna külastamisega. Korralda sõpradega ühine peoõhtu või hoopis O`Learyse stiilis dinner-party või tegelikult kõike seda, mida hing vaid ihaldab! Peoruum mahutab kuni 20 inimest.

• O'Learyse teisel korrusel asuvad mugavad ja innovatiilised kinosaalid. Apollo Kinorestoran on mõeldud kuni 44 inimesele ning eksklusiivne Unibet Sports Arena mahutab kuni 90 liikmelise seltskonna. Viimane saal on tõeline pärl oma ekraanide paljususe poolest, kus visuaalset elamust edastavad 1 suur kinoekraan ning lisaks mitu väikest küljeekraani, olles ühtlasi ideaalne tähtsatele spordisündmustele kaasaelamiseks.

• Restoranialal on mitusada ekraani, kuhu soovi korral on võimalik kuvada oma sisu ning olemas on ka helisüsteem ja mikrofoni kasutamise võimalus.

Huvi ja/või küsimuste korral kirjuta meile [email protected]