Apollo Kinorestoran

O'Learys Kristiine meelelahutuskeskuses asuvas Apollo uhiuues 44-kohalises kinorestoranis pakume Eestis seninägematut kinoelamust koos mugavate staaritoolide, liikuvate söögilaudade, tänapäevase Barco laserprojektsiooni ja maailmatasemel Dolby 7.1 heliga.

KINOKAVA JA PILETID

Apollo kinorestoran on oma kontseptsioonilt täiesti uudne lahendus, mis taaselustab eelmise sajandi teisel poolel maailmas ja ka Eestiski tuntud restoranilaudadega kinosaalid. Kino pluss restoran ja seda tänapäeva kinole väärilisel tipptasemel!

Apollo Kino staaritoolid on juba tõestanud, et Eesti kinokülastajatele meeldib nautida filmielamusi mugavalt ja koos saaliteenindusega, joogi ja snäkkide tellimiseks toolidelt tõusmata. Nii ootavadki Sind O’Learyse meelelahutuskeskose Apollo kinosaalis 44 ülimugavat reguleeritava selja- ja jalatoega staaritooli. Toolidesse integreeritud tahvelarvutist saad tellida O´Learyse isuäratavast menüüst meelepärase roa ja sobiliku joogi ning teenindaja serveerib toidu ja joogipolise Sulle otse lauda. Nauditav kinoelamus ja maitsev kõhutäis on garanteeritud!

Grupibroneeringute huvi ja/või küsimuste korral kirjuta meile [email protected]