MEIE KLIENDID MÄNGIVAD BOWLINGUT TASUTA!

Kampaania – MEIE KLIENDID MÄNGIVAD BOWLINGUT, PILJARDIT JA SHUFFLEBOARDI TASUTA!

1. Kui Sinu arve O’Learyse restoranis ületab 35€, siis anname Sulle TASUTA 1 tunni bowlingut, piljardit või shuffleboardi. Me anname sulle kupongi, millega saad TASUTA 1 tunni bowlingut, piljardit või shuffleboardi.
*Pakkumist saab kasutada E-N kell 11:00-22:00 kuni 2.02.2020 vabade radade ja laudade olemasolul. Broneeri eelnevalt aeg!

Kampaania reeglid:

1. Kampaania, “MEIE KLIENDID MÄNGIVAD BOWLINGUT, PILJARDIT JA SHUFFLEBOARDI TASUTA! “ raames toimub tarbimiskampaania, mille käigus saab klient, kelle arve ületab O’Learyse restoranis 35€, 1 kupongi, millega ta saab tasuta 1 tunni bowlingut, piljardit või shuffleboardi.
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania käigus osalejate poolt saadud kupongi ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata kupongi maksumust rahas,
4.Üks kupong kehtib bowlingus, shuffleboardis ja piljardis kuni 6-liikmelisele seltskonnale. Kupongi saab kasutada E-N kell 11:00-22:00 kuni 2.02.2020 vabade radade ja laudade olemasolul.
5. Kupongi saab kasutada ainult Eedeni keskuse O‘Learyses.
6. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil e-posti aadressil eeden@olearys.ee
7. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
8. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil turundus@olearys.ee